Powszechny Spis Rolny 2020

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiczną kraju najbezpieczniejszą formą udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest samospis przez Internet lub wykorzystanie kanału „Spisz się przez telefon” dostępnego na ogólnopolskiej Infolinii pod numerem: 22 279 99 99 

Kluczowym działaniem jest dotarcie do użytkowników gospodarstw rolnych z informacją o rozpoczętym w dniu 1 września br. spisie rolnym, kanałach jego realizacji, a co najważniejsze zachęcenie do aktywnego w nim uczestnictwa.

 

Dziękując za dotychczasowe zaangażowanie i włożony wkład pracy, prosimy Państwa o zintensyfikowanie działań promujących samospis, celem uzyskania jak największej liczby gospodarstw rolnych spisanych tą metodą.

Jednocześnie na potrzeby raportu dla Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczaka – pełniącego funkcję Wojewódzkiego Komisarza Spisowego – prosimy o przesłanie linków do ostatniej zamieszczonej przez Państwa informacji związanej z rozpoczęciem Powszechnego Spisu Rolnego na: gminnej/miejskiej stronie internetowej, profilu FB, koncie Twitter (jeśli takie Państwo posiadacie).

Ponadto prosimy o informację o innych podjętych przez gminę działaniach promocyjnych, w tym o wykorzystaniu sytemu powiadamiania mieszkańców SMS do informowania o Powszechnym Spisie Rolnym. Przygotowany materiał należy przesłać do poniedziałku 7 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..